JP Galeria - шаблон joomla Форекс

Segítség az olaszországi földrengés áldozatainak

.

földrengés adomány

Klubunk 1000 euró adománnyal segíti az olaszországi földrengés áldozatait.

Trieszti testvérklubunk elnöke, Fredi Luchesi felhívására az RC Budapest-Tabán csatlakozott az olaszországi földrengés áldozatainak megsegítésére kezdeményezett adományozáshoz.

A Rotary Club Trieste Nord a természeti csapás sújtotta Valle del Tronto, Accumoli, Amatrice vagy Arquata del Tronto városok egyikében szándékozik egy oktatási intézmény, templom, vagy műtárgy helyreállításában segédkezni. A hatékony segítség érdekében már felvették a kapcsolatot a helyi Rotary klubokkal. A kezdeményezéshez a trieszti klub osztrák és szlovén testvérklubja is csatlakozik.

Klubunk – olasz barátainkon keresztül – levélben fejezte ki együttérzését a katasztrófa áldozataival.

Copyright © 2018 RC Budapest-Tabán